TEL: 0903 511 879 | MAIL: gato@gato.sk

Novinky

Kotol Bosch Condens 2300i W - Elegantný, tichý a predovšetkým efektivný

Vďaka širokej ponuke prevedenia (22/25 kW - vykurovanie s prietokovou prípravou teplej vody; 15 a 24 kW - vykurovanie s možnosťou pripojenia nepriamo ohrievaného zásobníka), flexibilným možnostiam inštalácie, atraktívnemu dizajnu a jeho kompaktným rozmerom spĺňa požiadavky aj veľmi náročných zákazníkov.

Kotly Bosch Condens 2300 sú novo vybavené energeticky úsporným obehovým čerpadlom a spĺňajú tak nové legislatívne smernice a nariadenia EÚ týkajúce sa predaja zdrojov tepla na vykurovanie a prípravu teplej vody.

Výhody na prvý pohľad:

  • energeticky úsporný kondenzačný kotol s vysokým rozsahom modulácie až 1: 8
  • atraktívny moderný dizajn
  • jednoduché nastavenie hlavných parametrov vďaka intuitívnemu ovládaniu
  • vysoká tepelná účinnosť (A + s ekvitermným regulátorom) a veľmi nízka hlučnosť vďaka inovovanej spaľovacej komore
  • jednoduchá a rýchla montáž aj údržba kotla
  • rovnaké pripojovacie rozmery ako u predchádzajúcich typov kotlov Junkers Bosch už viac ako 60 rokov


Jednoducho efektívne
Modulačné horák automaticky prispôsobuje výkon Vašim požiadavkám v rozmedzí 13 - 100%. To znamená, že kotol pracuje efektívne po celú dobu, aj keď práve nepotrebujete plný výkon. Výsledok: vysoká sezónna energetická účinnosť vykurovania až 94%.


Jednoducho potichu
Kotly Condens 2300 W môžete nainštalovať aj v obývacej zóne Vášho bytu či rodinného domčeka, vynikajúca zvuková izolácia zaručuje nízku hladinu hluku.


Jednoduché ovládanie
Obsluha kotla Condens 2300 W je úplne intuitívne, zvládnete to aj bez návodu.


Jednoduchá inštalácia a údržba
Vďaka kompaktným rozmerom je možné nainštalovať kotol prakticky na akomkoľvek mieste vo Vašej domácnosti. Jednoduchá je aj prípadná výmena pri modernizácii existujúceho vykurovacieho systému. Vďaka dobre premyslenej konštrukcii kotla možno všetky inštalatérske práce vykonávať extrémne rýchlo, čo šetrí čas i Vaše peniaze.

boscheasyeeboscheasyee